Piękna i nawilżona skóra dzięki colostrigen r

Mleko klaczy jest dla każdego typu skóry odpowiednie. Krótko mówiąc jest uniwersalny. U każdej osoby da niesamowite efekty w krótkim czasie. Regularność w stosowaniu pozwala na zmniejszenie oparzeń słonecznych i innych zapaleń widocznych na skórze. Idealne na problemy trądzikowe i inne niedoskonałości. Ponadto bardzo dobrze złuszcza martwy naskórek, sprawia że skóra staje się miękka, nawilżona i gładka w dotyku. Przy zastosowaniu zwiększa również przyswajalność składników z innych kosmetyków.

Składnik aktywny

Maseczki zawierają esencję bogatą w składniki odżywcze. Poza tym zawiera składnik aktywny colostrum bovinum. Znajduje się ono w mleku klaczy, które jest bogate w składniki mineralne, witaminy i enzymy. Spowalniają procesy starzenia się komórek. Następuje również regulacja narządów i gruczołów. Nasza skóra jest chroniona także przed szkodliwymi substancjami, które mogą znajdować się w pokarmie.

Gdzie kupić

Zalecamy kupować maseczki z mlekiem klaczy u zaufanych producentów. Najlepsza jest strona  która posiada również więcej informacji o produktach